AKÜMÜLASYON TANKI

AKÜMÜLASYON TANKI

 Heatplate akümülasyon depolarımız 160 lt ve 5.000 lt sıcaksu kapasiteleri arasında olup ,epoksi-sıcak galvaniz banyo kaplama malzemesi   kullanılabilecek seçeneklerde üretilebilir Heatplate akümülatörler bina ve endüstriyel tesislerin sıcaklığı 95C'yi geçmeyen kullanma veya proses sularının depolama amacıyla ,standart 10 bar işletme basınçına kadar kullanılabilmektedir.İzolasyon olarak taşyünü ve PVC kaplama kullanılmaktadır.Ürünlerimiz CE ve  İSO 9001:2008 Belgesine haizdir.

AKÜMÜLASYON TANKI NEDEN KULLANILIR ? 
   Akümülasyon tankları bina, otel, yurt, kamu daireleri gibi toplu yaşamın söz konusu olduğu yerlerde kullanım sıcak suyu elde etmek için kullanılan plakalı eşanjörlerle beraber kullanılmaktadır. 

   Bu gibi yerlerde kullanma sıcak suyu talebi günü belli saatlerinde en yüksek değerlerde seyrederken, diğer zamanlarda ortalama gereken debinin altında kalmaktadır. Bu nedenle bütün muslukların aynı anda açılacağı göz önüne alınarak ( pik durum ) devrede akümülasyon tankına ihtiyaç duyulmaktadır.

KULLANIM YERLERİ
Apartmanlar, Müstakil binalar, Hastaneler , Yurtlar , Spor tesisleri,Fabrikalar,Kamu binaları vb.tüm yerlerde akümülasyon tankı kullanılır. 

Ürünlerimiz CE ve ISO9001.2008 belgesine haizdir.


.

Kredi Kartı İle Ödeme

BİZE ULAŞIN

PLAKALI EŞANJÖR SERVİS-YEDEKPARÇA

 

 Her marka model için

-Plakalı eşanjör bakım sözleşmesi

- Plakalı eşanjör plaka ve conta temini

- Plakalı eşanjör conta plaka  değişim, bakım, onarım

-Plakalı eşanjör dış gövde değişim

-Kimyasal temizleme ve contalama