BOYLER

HEATPLATE ÇİFT VE TEK SERPANTİNLİ DİK BOYLER

Heatplate dik  boylerlerimiz 160 lt ve 5.000 lt sıcaksu kapasiteleriarasında olup ,epoksi-sıcak galvaniz banyo kaplama malzemesikullanılabilecek seçeneklerde üretilebilir.Çift  serpantinli  boylerlergüneş kollektörü ve diğer ısı kaynaklarından aynı anda yararlanabilirFlanşlı serpantini bakım ve onarım kolaylığı,sağlacak tiptedir.İzolasyon olarak taşyünü ve PVC kaplama kullanılmaktadır.Ürünlerimiz CE ve  İSO 9001:2008 Belgesine haizdir.

Kapasite Tablomuz.
.

BOYLER  NEDEN KULLANILIR ? 
  Boyler bina, otel, yurt, kamu daireleri gibi toplu yaşamın söz konusu olduğu yerlerde kullanım sıcak suyu elde etmek için kullanılan sistemlerdir.
   Bu gibi yerlerde kullanma sıcak suyu talebi günü belli saatlerinde en yüksek değerlerde seyrederken, diğer zamanlarda ortalama gereken debinin altında kalmaktadır. Bu nedenle bütün muslukların aynı anda açılacağı göz önüne alınarak ( pik durum ) günün her saatinde aynı debiyi alabilecğiniz tek üründen oluşan sistemdir.Ayrıca birden fazla sıcaksu kaynağında birden fazla serpantin alternatifi ile etkin kullanım sağlar

 KULLANIM YERLERİ
Apartmanlar, Müstakil binalar, Hastaneler , Yurtlar , Spor tesisleri,Fabrikalar,Kamu binaları vb.tüm yerlerde boylerkullanılır. 

Ürünlerimiz CE ve ISO9001.2008 belgesine haizdir.

Kredi Kartı İle Ödeme

BİZE ULAŞIN

PLAKALI EŞANJÖR SERVİS-YEDEKPARÇA

 

 Her marka model için

-Plakalı eşanjör bakım sözleşmesi

- Plakalı eşanjör plaka ve conta temini

- Plakalı eşanjör conta plaka  değişim, bakım, onarım

-Plakalı eşanjör dış gövde değişim

-Kimyasal temizleme ve contalama