Hakkımızda

HEATPLATE PLAKALI EŞANJÖR,AKÜMÜLASYON TANKI
BOYLER SİSTEMLERİ

Yıldız Makina ve İnşaat San.Ltd.Şti., 1983 yılından bu yana ısıtma ve ısı dönüştürücü cihazlar,su arıtma sistemleri konusunda üretici firma  olarak faliyet göstermektedir.Firmamız   TSE,CE,ISO 9001:2008 belgeli imalatları yanı sıra TÜV,LOYDS gibi önemli denetim kuruluşlarıyla çalışmaktadır. 

HeatPlate Plakalı eşanjörlerimizin hertürlü imalat hatalarına karşı 2 yıl garantisi vardır,Firmamız 10 yıl yedek parça bulundurmayı taahhüt eder.Plakalı eşanjör contalarımızda geçme conta teknolojisi kullanılmakta olup Plakalı Eşanjör,Boyler ve Akümülasyon Tankının  CE ve  ISO9001:2008 belgesi bulunmaktadır.

Bulunduğu bölgede yerli ve yabancı birçok plakalı eşanjör markasına   servis veyedek parça , sözleşmeli bakım olanakları sunmaktadır.

Geçen yıllar boyunca YILDIZ MAKİNA,üretmiş olduğu binlerce ürünü sayesinde, sektöründe güvenilen bir isimolarak yerini almıştır.Her zaman, müşterilerine en iyi kaliteyi en iyi hizmet ile sunmayı ve azami müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Diğer İmalat Ürünlerimiz Aşağıda Sunulmuştur

Su Arıtma Grubu Ürünlerimiz ( marka waterwell ) , Ters osmoz cihazları ,tam otomatik su yumuşatma,tam otomatik aktif karbon,tam otomatik kum filtreleri,ultraviyole cihazları,klor-ozon dozaj sistemleri ,mineral ve kimysallar yer almaktadır.

Isıtma ve Isı Dönüştürücü Grubu Ürünlerimiz( marka öztermal-heatplate ) buhar-kızgın su kazanları,kalorifer kazanları,yakıt tankları, boyler, modüler su deposu,akümülasyon tankları,hava tankları,ekonomizerler,degazörler,ısı merkezi  bacası,genleşme depoları,ağır yağ hazırlama istasyonları;borulu eşanjör ve plakalı ısı eşanjörleri yer  almaktadır.

Kredi Kartı İle Ödeme

BİZE ULAŞIN

PLAKALI EŞANJÖR SERVİS-YEDEKPARÇA

 

 Her marka model için

-Plakalı eşanjör bakım sözleşmesi

- Plakalı eşanjör plaka ve conta temini

- Plakalı eşanjör conta plaka  değişim, bakım, onarım

-Plakalı eşanjör dış gövde değişim

-Kimyasal temizleme ve contalama